606 879 606

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O Serwisie

Witamy Państwa na stronie firmy sprzątającej „PucuPucu.pl” Profesjonalny Serwis Sprzątający Agencja Łódź.

Nasza firma sprzątająca zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniem obiektów. Doświadczenie, jakie udało Nam się zdobyć niewątpliwie przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez Nas usług. Staramy się spełniać Państwa oczekiwania stosując środki i sprzęt najlepszych producentów, posiadających wszelkie certyfikaty i atesty, zachowując niezwykle konkurencyjne ceny.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi porządkowe Klientom instytucjonalnym, poprzez system kompleksowego administrowania i zarządzania czystością w obiektach. System ten to połączenie regularnych dostaw środków chemicznych, środków higienicznych, oraz odpowiednio dobranych odwiedzin personelu sprzątającego. Koordynatorzy średniego szczebla dbają o zapewnie na obiekcie wszelkich niezbędnych usług porządkowych, bez konieczności udziału cennego czasu Naszego Klienta. Dodając do tego wykwalifikowany personel, a także indywidualne podejście, rezultat to miano najczęściej wybieranego serwisu sprzątającego na terenie województwa łódzkiego i nie tylko.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju m. in. w Łodzi i okolicach. Tylko od Państwa zależą godziny Naszej pracy. Gwarantujemy dostępność serwisu sprzątająco – porządkowego przez 24h na dobę. Cechuje Nas elastyczność godzin pracy, pełen profesjonalizm, a także zaangażowanie w powierzone Nam obowiązki. Nasz profesjonalizm w bezpośredni sposób przekłada się na dokładność.